neděle 28. února 2021

Butik jménem Martinka P.
 Blíží se pomalu jaro a tak bylo na čase osvěžit holkám trochu šatník.Štěstí,že jsem narazila na Martinku Paurovou,která je velmi kreativní a moc šikovná.Její modely jsou šik a nestojí půlku platu.

Modelka Avril (panenka s tváří Erin) má na sobě sexy černý overal.Martina k tomu vymyslela i šperky a malou kabelku/psaníčko.

Mám ráda zlaté šperky,visací náušnice obzvlášť.


Avril působí jako anděl,ale je v ní něco provokativního...


Svěží letní model Vám předvede Chloe (panenka s tváří Colette).Jedná se o sukni s halenkou.I tady Martinka si vyhrála a oživila komplet sadou šperků.Myslím si,že Chloe velmi komplet sluší.Krásná látka.Vše se zapíná na patentky,jak to mám ráda.
Tato panenka je z mého pohledu naprosto dokonalá.Má překrásnou tvářičku.Ještě nás čekají další modely,ale rozhodla jsem se je rozdělit do dalších článků.

La Micha & její panenky.

6 komentářů:

 1. Moc krásné modely! Avril je tak elegantní a Chloe už hezky vyletněná! I ty šperky k tomu hezky ladí. Jsou to kočky, těším se na další várku!:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji.Avril ta černá sluší,vypadá noblesně,elegantně...Ano,postupně všechny panenky už ladím do jarního...

   Smazat
 2. Krásné modely, Tvým kočkám to moc sluší. Také už mám nějaké šaty od Martiny, líbí se mi, že vždycky doplní šaty kabelkou nebo nějakým šperkem.

  OdpovědětSmazat
 3. Pěkné. Vybrala jsi dobré modelky 👍

  OdpovědětSmazat

Nastanou změny

  Sestra odletěla a Jessy si chtěla večer užít ve společnosti Gabriela.Pro tu příležitost připravila k večeři oblíbený salát,který Gabriel m...